RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Idei creative pentru produse handmade

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

RE-CREATIV » TEMA SAPTAMANII » S5 - Recilari : resturi de la ascutirea creioanelor

S5 - Recilari : resturi de la ascutirea creioanelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 S5 - Recilari : resturi de la ascutirea creioanelor la data de Vin 25 Ian 2013 - 9:04

MNiko

Admin
Admin
Tema saptamanii 28 ianuarie - 4 februarie

RECICLAM RESTURI DE LA ASCUTIREA CREIOANELOR

Descriere: Realizati un proiect in care sa folositi resturile care va raman de la ascutirea creioanelor.

Asteptam lucrarile voastre pana luni,4 februarie, ora 24.00.. Daca pana la aceasta data se vor inscrie mai mult de 3 lucrari, se va deschide un sondaj de vot, iar castigatorul va desemna tema proiectului din saptamana 11-18 februarie.

Va dorim succes in realizarea unui proiect.

http://www.mamicreativ.com

MNiko

Admin
Admin
Nu asta aveam eu in proiect sa realizam cu resturile de creioana, dar ...asta s-a nimerit. Culmea e ca toata luna decembrie n-am facut niciun brad sau globulet cu fetele, dar am facut acum, la sfarsit de ianuarie numai si numai pentru ca la scoala pt vineri, Cristina a avut de impodobit braduti la lucru manual. Si pt ca asta facea Cristina, a trebuit sa impodobeasca si Diana care e foarte nerabdatoare la lipit sau pictat. Iar pe post de globuri am folosit aceste resturi de la creioane:

http://www.mamicreativ.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum